Co děláme s vybranými penězmi? / What do we do with the collected money​?​?

by COFFEE BREATH RECORDS

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.

about

Tady najdete přehled projektů, které jsme podpořili pomocí peněz vybraných za nahrávky z bandcampových stránek Coffee Breath Records, Nunatak Records a několika spřízněných kapel. / Here you can find out what projects we supported by money collected from donations from bandcamp profiles of Coffee Breath Records, Nunatak Records and few friendly bands.

credits

released January 1, 2016

-----------------------------------------------------------------
O COFFEE BREATH / ABOUT COFFEE BREATH
-----------------------------------------------------------------

Všechna alba na těchto stránkách si můžeš za dobrovolný příspěvek. Lidi, kteří se na albech, která vydáváme podíleli, tomu věnovali mnoho času a úsilí a za tyto nahrávky nechtějí žádné peníze. Pokud se Ti hudba líbí, máš tady možnost to ocenit tím, že přispěješ dobrovolnou částkou na aktivity, které nám přijdou smysluplné a zároveň se potýkají s nedostatkem financí. Všechny peníze, které tímto projektem vybereme, půjdou čistě na benefiční účely.

Ačkoliv v tuhle chvíli nedokážeme přesně říct, kam přesně peníze půjdou, protože se vždy rozhodujeme podle aktuálních kauz a potřeb, chápeme, že to chceš vědět Ty. Snad bude stačit, když napíšeme, že se budeme zaměřovat na kolektivy aktivní v oblasti praktického prosazování rovnostářského prostředí ve společnosti, podpory znevýhodněných sociálních skupin či osvobození zvířat a lidí. I vzhledem k tomu, že patrně nevybereme velké obnosy, budeme se snažit pomoci malým a začínajícím skupinám, které se třeba i kvůli své povaze potýkají s nedostatkem financí, nechtějí nebo nemohou čerpat peníze odjinud a i malý obnos bude pro ně citelným přínosem.

Přispět můžeš pomocí služby Paypal přímo při stažení alba. Pokud nechceš jít touhle cestou, stačí na nějaké akci najít kasičku kolektivu, jehož práce Ti přijde smysluplná, a něco do ní vhodit. I to se počítá.

x

All albums here are available for donations. People involved in their making invested their time and energy and do not want to make money from it. Instea they offered them to us. If you like the music published on this page you can appreciate it by donating any amount of money to the activities to activities that make sense to us and often face lack of financial resources. Even if the collected amount is small all the money gathered through this project will be used for non-profit activities.

We are not able to list the projects that will be supported in advance as we want to keep the ability to choose them according to actual needs and situations. But we believe that you need to know where the money goes. We hope it’s enough to say that we want to support collectives suporting local communities or promoting overal equality and animal or human liberation. In general we want to support activities fighting any way of oppression. We prefer donating the money to newly risen or underfinanced non-profit groups which are experiencing lack of money from their nature, so even the small amount can be beneficial for them.

You can donate using PayPal directly by the download. If you don’t want to use this way, you can donate directly to the collective that makes sense to you.

license

tags

Track Name: Podpora pro iniciativu Bydlení pro všechny / Support for initiative Housing for All - 3000CZK / 120EUR
http://www.romea.cz/cz/zpravodajstvi/domaci/iniciativa-bydleni-pro-vsechny-k-situaci-v-usti-nad-labem-mesto-ma-odpovednost-za-sve-obcany-hledame-smirlivou-cestu
http://www.romea.cz/en/news/czech/czech-initiative-says-town-must-take-responsibility-for-evictees
Track Name: Podpora bezdomoveckému páru ve svízelné situaci / Support to a homeless couple in a very hard situation - 1500CZK / 60EUR
We raised money to help two homeless people who completely fell out of the social system and found themselves in a very critical situation. A team of volunteers helped them to improve their situation, but at least in the beginning it required some funds. Michaela is on a wheelchair, her partner Jirka is ill so it is extremely difficult for them to find money to secure finances to satisfy even their basic needs.

1500kč jsme věnovali na pomoc dvěma lidem bez přístřeší, kteří se ocitli v bezvýchodné situaci, kdy úplně vypadli ze sociálního systému. Pomáhal jim tým dobrovolníků, ale aspoň ze začátku to vyžaovalo nějaké finance. Michaela je na vozíčku a její partner Jirka je nemocný, takže je pro ně obtížné sehnat peníze na uspokojení byť jen základních lidských potřeb (léky atd.).
Track Name: Nákup knih pro Salé infoshop / Books for Salé infoshop - 700CZK / 28EUR
http://sale.s.cz

If you like Co děláme s vybranými penězmi? / What do we do with the collected money??, you may also like: