We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Demo

by V0NT

supported by
_\/35m1'R_
_\/35m1'R_ thumbnail
_\/35m1'R_ Harsh. Very harsh. Too harsh? Who cares. You just had breakfast with an exorcist. Favorite track: Snídaně s exorcistou | Breakfast with an exorcist.
/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.
    Purchasable with gift card

      name your price

     

1.
polepši se. srovnej se. snaž se. přidej. nemáš, co máš mít. máš, co nemáš mít. omluv se. srovnej se. snaž se. naprav to. přidej. nebudeš první. opravený. narovnaný, omluvíš se. napravíš se. srovnáš to. přidáš se.
2.
krom tebe není nic. není nikdo, kdo by přebral odpovědnost. krom tebe není nic, neni nikdo, na koho to hodíš. jsi jen ty. na co vlastně čekáš? lehni si na záda a lízej mi prdel. na co vlastně čekáš? až ti řeknu, ať to uděláš? krom tebe není nic. není nikdo, na koho to hodíš. krom tebe není nic. jsi jen ty. hledáš, kdo za to může, jakej jsi smutnej sráč. hledáš, na koho to hodit, a umíš jen u zdi srát. nikdo nemůže za tvůj blbej ksicht. nikdo nemůže za tvůj zkurvenej život. nikdo, jenom ty. jsi jen ty. udělej mi pejska. řeknu ti, co máš dělat. řeknu ti, kdo za to může.
3.
žiješ z krve. žereš maso. piješ krev. máš špinavý ruce, svědomí máš čistý. nevíš, co za tím stojí, vždyť takhle je to jasný. takhle se to dělá, unhout není možný. radši platíš za smrt. rodí se v tobě mouchy. máš jich už plnou prdel. padají z tebe červi. do hajzlu místo hoven. ze smrti jenom smrt. posloucháš, co máš dělat. z hovna jenom hovno. jsi živej hrob.

about

<SH-sonic-terror><MX-verbal-assault>
<sub-oscillator-vexation-by-CMITER>

credits

released October 17, 2015

*TOTO JE BENEFIČNÍ ALBUM - PROSÍME, ZVAŽ DOBROVOLNÝ PŘÍSPĚVEK* O PROJEKTU COFFEE BREATH RECORDS SI MŮŽEŠ PŘEČÍST NÍŽE NA TÉTO STRÁNCE. NA CO ŠLY DOPOSUD VYBRANÉ PENÍZE MŮŽEŠ ZJISTIT V ALBU "KAM JDOU VYBRANÉ PENÍZE"

*THIS IS A BENFIT RELEASE - PLEASE CONSIDER SENDING A VOLUNTARY DONATION* YOU CAN FIND OUT MORE ABOUT THE COFFEE BREATH RECORDS PROJECT LOWER ON THIS PAGE. YOU CAN CHECK WHERE DID THE MONEY COLLECTED SO FAR GO - CLICK ON THE "WHERE DO THE COLLECTED MONEY GO" ALBUM.

-----------------------------------------------------------------
O COFFEE BREATH / ABOUT COFFEE BREATH
-----------------------------------------------------------------

Všechna alba na těchto stránkách si můžeš za dobrovolný příspěvek. Lidi, kteří se na albech, která vydáváme podíleli, tomu věnovali mnoho času a úsilí a za tyto nahrávky nechtějí žádné peníze. Pokud se Ti hudba líbí, máš tady možnost to ocenit tím, že přispěješ dobrovolnou částkou na aktivity, které nám přijdou smysluplné a zároveň se potýkají s nedostatkem financí. Všechny peníze, které tímto projektem vybereme, půjdou čistě na benefiční účely.

Ačkoliv v tuhle chvíli nedokážeme přesně říct, kam přesně peníze půjdou, protože se vždy rozhodujeme podle aktuálních kauz a potřeb, chápeme, že to chceš vědět Ty. Snad bude stačit, když napíšeme, že se budeme zaměřovat na kolektivy aktivní v oblasti praktického prosazování rovnostářského prostředí ve společnosti, podpory znevýhodněných sociálních skupin či osvobození zvířat a lidí. I vzhledem k tomu, že patrně nevybereme velké obnosy, budeme se snažit pomoci malým a začínajícím skupinám, které se třeba i kvůli své povaze potýkají s nedostatkem financí, nechtějí nebo nemohou čerpat peníze odjinud a i malý obnos bude pro ně citelným přínosem.

Přispět můžeš pomocí služby Paypal přímo při stažení alba. Pokud nechceš jít touhle cestou, stačí na nějaké akci najít kasičku kolektivu, jehož práce Ti přijde smysluplná, a něco do ní vhodit. I to se počítá.

x

All albums here are available for donations. People involved in their making invested their time and energy and do not want to make money from it. Instea they offered them to us. If you like the music published on this page you can appreciate it by donating any amount of money to the activities to activities that make sense to us and often face lack of financial resources. Even if the collected amount is small all the money gathered through this project will be used for non-profit activities.

We are not able to list the projects that will be supported in advance as we want to keep the ability to choose them according to actual needs and situations. But we believe that you need to know where the money goes. We hope it’s enough to say that we want to support collectives suporting local communities or promoting overal equality and animal or human liberation. In general we want to support activities fighting any way of oppression. We prefer donating the money to newly risen or underfinanced non-profit groups which are experiencing lack of money from their nature, so even the small amount can be beneficial for them.

You can donate using PayPal directly by the download. If you don’t want to use this way, you can donate directly to the collective that make sense to you

license

tags

about

COFFEE BREATH Records Czech Republic

100% benefit record label

contact / help

Contact COFFEE BREATH Records

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account

If you like Demo, you may also like: