Demo 2012

by OSAWATOMIE

/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.
    Purchasable with gift card

      name your price

     

1.
02:05
2.
3.
01:06
4.
01:09
5.
01:07
6.
02:09

about

nahráno 2. června 2012 ve zkušebně. mixoval a masteroval blum. osawatomie je kuba, skulda, marek, blum, šaman. // recorded on 2nd June 2012 in a rehearsal room. mix and mastering was done by blum. osawatomie is kuba, skulda, marek, blum and šaman.

english translations of lyrics are in a pdf in the download package

credits

released June 6, 2012

-----------------------------------------------------------------
O COFFEE BREATH / ABOUT COFFEE BREATH
-----------------------------------------------------------------

Všechna alba na těchto stránkách jsou živé nahrávky nebo dema kapel, které jsme sami oslovili a s nimiž jsme se na tom domluvili. Buď tady najdeš nahrávky kapel, které podle nás zasluhují pozornost a podporu a nebo zapadlé věci, které nám něčím přijdou zajímavé. Pokud se Ti nahrávky budou líbit, můžeš přes tyhle stránky rovnou přispět na jednotnou paypal adresu libovolnou částkou, která bude ze 100% použita na benefiční účely.

Dává nám smysl dávat hudbu ke stažení zadarmo. Jestliže člověk nebo kapela věří tomu, co dělá, není důvod nedat hudbu ke stažení zadarmo. Pokud se lidem nahrávka líbí, vytvoří si ke kapele nějaký vztah nebo jí chtějí podpořit, koupí si originální nosič tak jako tak. Nikdo nemusí kupovat zajíce v pytli – mediální bublinu nafouknutou několika klipovými písničkami a drahou reklamní kampaní. Když je hudba ke stažení zadarmo, lépe se dostane k těm, kteří o ní mají zájem, ať už jsou z jakéhokoliv sociálního prostředí. Pokud má hudba člověku něco přinášet, a ne být jen co nejvíce zpeněžitelný produkt, nic nedává větší smysl, než jí sdílet zadarmo. Sdílení hudby zadarmo podporuje kapely. Chceme podporovat kapely, které věří tomu, co dělají, a ne zoufalý a zbytečný hudební byznys.

Všechna alba na těchto stránkách si můžeš stáhnout zadarmo. Lidi, kteří se na jejím tvoření podíleli, tomu věnovali mnoho času a úsilí a za tyto nahrávky nechtějí žádné peníze. Pokud se Ti hudba líbí, máš tady možnost to ocenit tím, že přispěješ dobrovolnou částkou na aktivity, které nám přijdou smysluplné a zároveň se potýkají s nedostatkem financí. I když to bude patrně malá částka, půjdou všechny peníze (do poslední koruny), které se podaří vybrat pomocí tohoto projektu, na benefiční účely.

Ačkoliv v tuhle chvíli nedokážeme přesně říct, kam přesně peníze půjdou (i proto, že nevíme, zda se něco vůbec vybere), a budeme se rozhodovat dle aktuálních kauz a potřeb, chápeme, že to chceš vědět Ty. Snad bude stačit, když napíšeme, že se budeme zaměřovat na kolektivy, aktivní v oblasti lidských práv, praktického prosazování rovnostářského prostředí ve společnosti, podpory znevýhodněných sociálních skupin či osvobození zvířat. Obecně budeme podporovat aktivity bojující proti jakýmkoliv formám útlaku. I vzhledem k tomu, že patrně nevybereme velké obnosy, budeme se snažit pomoci malý a začínajícím skupinám, které se třeba i kvůli své povaze potýkají s nedostatkem financí, nechtějí nebo nemohou čerpat peníze odjinud a i malý obnos bude pro ně citelným přínosem. Všechny podpořené aktivity budeme zveřejňovat, pokud možno s předstihem.

Přispět můžeš pomocí služby Paypal přímo při stažení alba. Pokud nechceš jít touhle cestou, stačí na nějaké akci najít kasičku kolektivu, jehož práce Ti přijde smysluplná, a něco do ní vhodit. I to se počítá.

x

All tracks or albums published on this page are live or demo recordings of the bands we contacted and they agreed to release their stuff this way. You can find here recordings we want to promote and give some support to bands or an old stuff that seems somehow interesting to us. If you like any of the tracks, you can donate any sum of money directly using PayPal. 100% gain will be used for non-profit activities.

It totally makes sense to us to share music for free. If the people in the bands really believe to what they are doing, there is no reason not to do so. If the recording is good and valuable, people would like it and will support the band by buying original release anyway. You don’t have to buy a pig in a poke, just a bubble blew by an expensive marketing campaign and few music clips up. Music „sold“ free of charge reaches the right audience with any social background. When it stands for its value and doesn’t become a product that makes just profit, there is no better reason than share it for free. Sharing for free supports the bands. We want to support the bands that believe in their music and not the desperate and useless music industry.

There is a free download of everything on this page. People involved in the release process invested their time and energy, but do not want to make money from it. If you like the music published on this page, you can set the value by donating any amount of money to the activities facing insolvency, to the activities that make sense to us. Even if the collected amount is small, all the money (to the last coin) gathered through this project will be used for non-profit activities.

We are not able to list the projects we want to support at the moment (we don’t even know, whether any money will be collected at all) and would like to make all decisions based on the current cases and need, but we believe, that you need to know, where the money goes. I hope it’s enough to say, that we want to support collectives working on human or animal rights projects, social projects and collectives trying to make equalitarian world real. In general we want to support the activities fighting any way of oppression. Taking in mind, collected amount of money won’t be huge; we want to support newly risen non-profit groups which are experiencing lack of money from their nature (voluntary groups with no government, corporate or other financial support), so even the small amount can be beneficial for them. All supported activities will be published on the pages in advance.

You can donate using PayPal directly by the download. If you don’t want to use this way, you can donate directly to the collective that make sense to you. Everything counts.

license

tags

Track Name: Bono Vox
.BONO VOX.rockeři pomáhají světu.bono je novej ježíš.rád budu jedním z těch kdo ho přitlučou na kříž.falešná humanita nespasí svět.falešná humanita prodává desky.
Track Name: Jóga v denním životě
.JÓGA V DENNÍM ŽIVOTĚ.staré pravdy nás unavily.naše životy nás nikdy nebavily.hledáme nový.na parkovišti.v nákupáku.na kolenou.reiky po cestě do práce.z kanclu na jógu.hodně špatnej vtip.
Track Name: Humanita
.HUMANITA.místo skutků rečíš jak je ti jich líto.omezit se nejde, vlastní pupek bolí vždycky víc.zatímco umírají medituješ jak udělat koncentráky hezčí.aby ses nemusel trápit.udus se svým obědem.účinná lítost neexistuje.maso je pořád vražda.tvoje humanita.jejich životy.tvůj nákup.jejich osudy.tvůj oběd.jejich smrt.
Track Name: Burzum
.BURZUM.varg je milej kluk co si rád hraje se sirkama.vypálit kostel je jen první krok na cestě ven.zapal svýho varga.burzum.tvoje vlast stojí za hovno.
Track Name: S.U.V.
rozšlápnu ti tvý nenechavý prsty. tvoje existence je postavená na naší
identitě. začalo to okovaným páskem a končí pevným převodem na designovým kole. jsi zbytečnej jak SUV tvýho fotra.
Track Name: Feuersturm
.FEUERSTURM.proč pomalu když to jde rychle.trubku z výfuku do kabiny a utěsni si okna.aspoň mi od tebe nenačichnou hadry.

If you like Demo 2012, you may also like: