Idoly (single)

by PROVO

/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

      name your price

     

1.
02:48

credits

released February 18, 2016

-----------------------------------------------------------------
O COFFEE BREATH / ABOUT COFFEE BREATH
-----------------------------------------------------------------

Všechna alba na těchto stránkách si můžeš za dobrovolný příspěvek. Lidi, kteří se na albech, která vydáváme podíleli, tomu věnovali mnoho času a úsilí a za tyto nahrávky nechtějí žádné peníze. Pokud se Ti hudba líbí, máš tady možnost to ocenit tím, že přispěješ dobrovolnou částkou na aktivity, které nám přijdou smysluplné a zároveň se potýkají s nedostatkem financí. Všechny peníze, které tímto projektem vybereme, půjdou čistě na benefiční účely.

Ačkoliv v tuhle chvíli nedokážeme přesně říct, kam přesně peníze půjdou, protože se vždy rozhodujeme podle aktuálních kauz a potřeb, chápeme, že to chceš vědět Ty. Snad bude stačit, když napíšeme, že se budeme zaměřovat na kolektivy aktivní v oblasti praktického prosazování rovnostářského prostředí ve společnosti, podpory znevýhodněných sociálních skupin či osvobození zvířat a lidí. I vzhledem k tomu, že patrně nevybereme velké obnosy, budeme se snažit pomoci malým a začínajícím skupinám, které se třeba i kvůli své povaze potýkají s nedostatkem financí, nechtějí nebo nemohou čerpat peníze odjinud a i malý obnos bude pro ně citelným přínosem.

Přispět můžeš pomocí služby Paypal přímo při stažení alba. Pokud nechceš jít touhle cestou, stačí na nějaké akci najít kasičku kolektivu, jehož práce Ti přijde smysluplná, a něco do ní vhodit. I to se počítá.

x

All albums here are available for donations. People involved in their making invested their time and energy and do not want to make money from it. Instea they offered them to us. If you like the music published on this page you can appreciate it by donating any amount of money to the activities to activities that make sense to us and often face lack of financial resources. Even if the collected amount is small all the money gathered through this project will be used for non-profit activities.

We are not able to list the projects that will be supported in advance as we want to keep the ability to choose them according to actual needs and situations. But we believe that you need to know where the money goes. We hope it’s enough to say that we want to support collectives suporting local communities or promoting overal equality and animal or human liberation. In general we want to support activities fighting any way of oppression. We prefer donating the money to newly risen or underfinanced non-profit groups which are experiencing lack of money from their nature, so even the small amount can be beneficial for them.

You can donate using PayPal directly by the download. If you don’t want to use this way, you can donate directly to the collective that make sense to you

tags

license

about

COFFEE BREATH Records Czech Republic

Živáče a nevydané nahrávky za dobrovolný příspěvek. Všechny vybrané peníze budou použity na benefiční účely. /// Live & unreleased records for voluntary donations. All collected money will be used for community/charitable purposes.

contact / help

Contact COFFEE BREATH Records

Streaming and
Download help

Track Name: Idoly
Vyser se na idoly, falešné ideály – idiotů,
podívej se dolů, zpátky na zem,
nikdo se střílet nebude,
jedinou pistoli máš ve svojí hlavě,
nabij myšlenky – zločiny, červený trenky prej? Nasrat.
Vidím rozdíl mezi diverzí a píčovinou, Brudňáku.
mezi hrdinou a čurákem.
Masaryk – zmrd, Havel – zmrd, Švancnberg – zmrd, Zeman – zmrd, Jan Keller – zmrd.

Reprezentujou tě kokoti / a protože začali konečně mít
prej nikdy nebylo líp, říká kde jaká V.I.P. 18, ale kdo všechno zná moji I.P. /
takže R.I.P. všem, co nám lžou a prodávaj revoltu s pivem / horší než policie.
Hadry dělaj mentory ve tvojí scéně / léta páně dva nula jedna šest – velcí páni,
najlepší kamaráti – na pěst. Police plné trofejí, televize plné trofejí
galerie plná trofejí – NE. Ego maniaci, troufají si čím dál víc.
sakra málo vám stačilo.

Máme se teď hrozně dobře / to asi proto / že v nás někdo umřel.
Řekni budvárek, osička, ojebávej svý, hrkni enegy drinky a ojebávej svý, excelent,
charakter bakery a ojebávej svý.

Minulost je tady a teď / pokud tvoje vzory nechodily přes mrtvoly,
tak teď přišel čas, že nevíš, jak dál.