Split CSS

by V0NT / MOLLY

/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

      name your price

     

1.
2.
15:48

about

Originally released as a cassette by Stoned to Death Records. Cassettes can be purchased at stoned-to-death.bandcamp.com

Cover art by Lucie Lučanská (lucielucanska.tumblr.com)

v0ntrave.tumbrl.com
soundcloud.com/mollysynth

credits

released July 3, 2017

-----------------------------------------------------------------
O COFFEE BREATH / ABOUT COFFEE BREATH
-----------------------------------------------------------------

Všechna alba na těchto stránkách si můžeš za dobrovolný příspěvek. Lidi, kteří se na albech, která vydáváme podíleli, tomu věnovali mnoho času a úsilí a za tyto nahrávky nechtějí žádné peníze. Pokud se Ti hudba líbí, máš tady možnost to ocenit tím, že přispěješ dobrovolnou částkou na aktivity, které nám přijdou smysluplné a zároveň se potýkají s nedostatkem financí. Všechny peníze, které tímto projektem vybereme, půjdou čistě na benefiční účely.

Ačkoliv v tuhle chvíli nedokážeme přesně říct, kam přesně peníze půjdou, protože se vždy rozhodujeme podle aktuálních kauz a potřeb, chápeme, že to chceš vědět Ty. Snad bude stačit, když napíšeme, že se budeme zaměřovat na kolektivy aktivní v oblasti praktického prosazování rovnostářského prostředí ve společnosti, podpory znevýhodněných sociálních skupin či osvobození zvířat a lidí. I vzhledem k tomu, že patrně nevybereme velké obnosy, budeme se snažit pomoci malým a začínajícím skupinám, které se třeba i kvůli své povaze potýkají s nedostatkem financí, nechtějí nebo nemohou čerpat peníze odjinud a i malý obnos bude pro ně citelným přínosem.

Přispět můžeš pomocí služby Paypal přímo při stažení alba. Pokud nechceš jít touhle cestou, stačí na nějaké akci najít kasičku kolektivu, jehož práce Ti přijde smysluplná, a něco do ní vhodit. I to se počítá.

x

All albums here are available for donations. People involved in their making invested their time and energy and do not want to make money from it. Instea they offered them to us. If you like the music published on this page you can appreciate it by donating any amount of money to the activities to activities that make sense to us and often face lack of financial resources. Even if the collected amount is small all the money gathered through this project will be used for non-profit activities.

We are not able to list the projects that will be supported in advance as we want to keep the ability to choose them according to actual needs and situations. But we believe that you need to know where the money goes. We hope it’s enough to say that we want to support collectives suporting local communities or promoting overal equality and animal or human liberation. In general we want to support activities fighting any way of oppression. We prefer donating the money to newly risen or underfinanced non-profit groups which are experiencing lack of money from their nature, so even the small amount can be beneficial for them.

You can donate using PayPal directly by the download. If you don’t want to use this way, you can donate directly to the collective that make sense to you.

tags

license

about

COFFEE BREATH Records Czech Republic

Živáče a nevydané nahrávky za dobrovolný příspěvek. Všechny vybrané peníze budou použity na benefiční účely. /// Live & unreleased records for voluntary donations. All collected money will be used for community/charitable purposes.

contact / help

Contact COFFEE BREATH Records

Streaming and
Download help

Track Name: V0NT - Přestali jsme chodit ven
bloudil městem. zavřený dveře, zabedněný okna, slyšel vlastní kroky a bzučení drátů. jsou všude. kamery. pro naše bezpečí. na začátku nás uklidnili. pak jsme postavili zdi. přestali jsme chodit ven. když je tma, není bezpečno. když je světlo, není čas. čas prodal jako všichni. někde musel bydlet, něco musel jíst. venku stejně není bezpečno. tma je skoro pořád. být v bezpečí znamená být doma. zavřený dveře, zabedněný okna. teď je venku. je tma. nemůže se ztratit. vědí o něm, vždycky o něm vědí. je šťastný, když doběhne domů. říkají, že měl štěstí. chodit ve tmě ven se nevyplácí. říkají, že se nemusel vrátit. vrátil se. zapíná se klimatizace. už cítí kyslík. ten doma voní vždycky líp. je v bezpečí. dýchá. děkuje, modlí se a slibuje, že se to nebude opakovat. ráno zase vstane. stejně jako ostatní.